مدیر بازرسی شهرداری بندرعباس تأکید کرد: لزوم تقویت روحیه نشاط کارکنان شهرداری بندرعباس


تقویت روحیه نشاط کارکنان
مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد شهرداری بندرعباس گفت: در مجموعه بزرگ شهرداری، به دنبال تقویت روحیه نشاط و شادابی کارکنان این نهاد هستیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مسعود اعمالی با تأکید بر اینکه تحرکات ورزشی باعث سلامتی جسمی و روحی افراد می‌شود، اظهار کرد: این تحرکات برای کارمندان که ساعات بسیاری را در محیط کار و پشت میز می‌گذرانند مهمتر از افراد عادی است.

وی با تأکید بر لزوم توجه به رفاه کارکنان هر مجموعه، افزود: در راستای افزایش راندمان کاری و همچنین توجه به انجام کار مفید این نیروها، شهرداری بندرعباس اقدام به ایجاد شرایط مفرح و ورزشی را فراهم ساخته است.

اعمالی با اظهار اینکه شهردار بندرعباس نیز تأکید بسیاری به این مباحث دارد، خاطرنشان کرد: اختصاص سالن‌های ورزشی، استخر، برگزاری اردوهای مختلف و غیره از جمله اقداماتی است که شهرداری بندرعباس برای رفاه حال کارکنان خود در نظر گرفته است.

مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد شهرداری بندرعباس ادامه داد: در ماه مبارک رمضان نیز مانند سال‌های گذشته، شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری المپیاد ورزشی در رشته‌‎های مختلف مانند فوتسال، دارت خانواده، والیبال ساحلی، دو و میدانی، شطرنج، تیروکمان، و غیره کرده است.

وی در انتها نیز با تقدیر از حمایت‌های شورای اسلامی شهر بندرعباس و همچنین سازمان فرهنگی و ورزشی در برگزاری این دوره از مسابقات، تصریح کرد: این مسابقات هم‌اکنون در حال برگزاری است که با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر هر رشته، افتتامیه المپیاد برگزار می‌شود.


1394/04/13 9:19:48 AM

نوشته شده توسط اداره بازرسی .

  نظرات شما  
   
نام:  
نام خانوادگی:  
شماره تلفن:
متن:  
     
   

نظرات شما  
 

 
   بازرسی

 

همه روزه از ساعت 8-12